CZK, Kč EUR, € Michal Klimeš | RaidLight

Michal Klimeš

Pocházím a celý život bydlím v Šumperku, který je bránou Jesenických hor. Od malička se pohybuji po Jeseníkách ve všech ročních obdobích. Záliba hor a sportu mne dovedla k Horské službě, kde jsem dnes náčelníkem oblasti Jeseníky. Běhání, horské kolo, skialpinismus a lyžování patří nejen k mé práci, ale hlavně jsou to moje koníčky. Dříve jsem závodil ve skialpinismu, ale v posledních letech nejvíce běhám a po absolvování silničních běhů (Pražský maraton, různé půlmaratony) se více věnuji běhání v terénu. Ve své kategorii se dostávám i na stupně vítězů, což mě motivuje k dalšímu posouvání vpřed a udržování kondice.

V létě je mým vrcholem sezóny Jesenický maraton, který se nejen běží v hezkém horském prostředí, ale je i fyzicky náročný.

Běh v terénu si vyžaduje kvalitní a funkční vybavení a za mou dlouhou běžeckou kariéru jsem vyzkoušel snad všechny značky. Produkty firmy Raidlight, které používám poslední rok, jsou opravdu funkční a mohu je doporučit jak pro závod, tak jen tak k proběhnutí.

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.