CZK, Kč EUR, € Raidlight pod drobnohledem jesenického náčelníka | RaidLight

Raidlight pod drobnohledem jesenického náčelníka

pb051093_1Michal Klimeš, náčelník horské služby v Jeseníkách, se v běžeckém oblečení RaidLight účastnil tuto sobotu závodu Rabštejnský kocour, který pořádají horolezci z Olomouce jako součást posledního slanění a ukončení horolezecké sezóny na Rabštejně, lezecké oblasti v Jeseníkách.

Letos to byl již 30tý ročník, který se běžel z Libiny na Rabštejn, což je asi 14 km se 730 m převýšením a za účasti více než 200 závodníků.

Jelikož to je běh i pro horolezce, jsou vyhlašovány dvě kategorie – všichni a horolezci, většinou členové nějakého oddílu organizovaného pod Českým horolezeckým svazem. V kategorii nad 50 let byl Michal Klimeš 3. v kategorii všichni a 1. mezi horolezci.

 „Běžel jsem v ¾ kalhotách Rider a v kombinaci s kompresními podkolenkami, to je do těchto dní ideální kombinace,“ pochvaluje si Michal Klimeš a pokračuje. „Kalhoty mají na boku kapsu, do které se mi vejde bez problémů mobilní telefon a nijak nevadí při běhu. To využívám při každém běhu, protože mi nevyhovuje pouzdro uchycené na paži.“

„Měl také běžeckou mikinu Le maillot Wintertrail, která je ideální volba do podzimních dní. Než se zahřeješ během, tak se dá použít prodloužený díl rukávů s očkem na palec, který nahradí rukavice,“ dodává Michal.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Provozovatel webových stránek North Trappers s.r.o., 411 13 Třebenice 111, Česká republika, IČ: 28221672, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.